Category Archives: Dokumentiniai filmai

Dokumentiniai filmai – nemokami dokumentiniai filmai online. Naujausi ir geriausi dokumentiniai filmai.

Atlanto Vandenynas (2015)

ATLANTO VANDENYNAS / ATLANTIC: THE WILDEST OCEAN ON EARTH (2015) Aprašymas: Yra vandenynas, kur puotauti renkasi milžinai, o žmonės grumiasi su atšiauriausiomis pasaulio jūromis. Jis driekiasi beveik 16 000km nuo Arkties iki Antarktidos. Nuo atogražų seklumų iki paslaptingų gelmių. Žmonės ir gyvūnai drąsiai stoja akistaton su šiuo neprognozuojamu vandenynu rizikuodami viskuo dėl gausių jo turtų. Tai… Skaityti plačiau »

Ronaldo (2015)

RONALDO (2015) Aprašymas: Šis filmas – vienintelė oficiali ir visiškai autorizuota dokumentinė juosta apie trijų „Ballon D’Or“ statulėlių laimėtoją, „Real Madrid“ komandos puolėją ir bene geriausią pasaulio futbolininką Cristiano Ronaldo. Šis 14 mėnesių filmuotas kūrinys suteikia žiūrovui galimybę pamatyti šio futbolinko gyvenimą gerokai iš arčiau.  

Jaunikis (2013)

JAUNIKIS / BRIDEGROOM (2013) Aprašymas: Tikriausiai daug kas prisimins „Youtube“ svetainėje patalpintą 10 minučių video, pavadintą „IT COULD HAPPEN TO YOU“, kurį jau peržiūrėjo virš 5 mln. žmonių. Šis, pagal tą patį įvykį sukurtas dokumentinis filmas, pasakoja dviejų vaikinų Shane Bitney Crone ir Thomo Bridegroom’o meilės ir įsipareigojimų istoriją, kuri tragiškai pasibaigė dėl neatsargaus žingsnio ant… Skaityti plačiau »

Nepatogi Tiesa (2006)

NEPATOGI TIESA / AN INCONVENIENT TRUTH (2006) Aprašymas: Buvęs JAV senatorius viceprezidentas Alas Gore’as atskleidžia ilgus metus rinktą informaciją apie globalinį atšilimą, jo jau padarytas ir vis dar besitęsiančias pasekmes. Režisieriaus tikslas – parodyti, kokia nepatogi tiesa laukia žemės gyventojų, jei nebus imtasi rimtų sprendimų.  

Interneto gelmės (2015)

Aprašymas: Dokumentinis filmas “Interneto gelmės” pasakoja istoriją apie vieną iš didžiausių skaitmeninio amžiaus internetinių nusikaltymų bylą, Roberto Williamo Ulbrichto 30 metų verslininko dar vadinamo “Dread Pirate Roberts”, kuris laikomas “Silk Road” juodosios rinkos online parduotuvės įkurėjas Tor tinkle, suėmimą ir įkalinimą. Šis filmas gilinasi į šią bylą, jos eigą bei “Silk Road” ideologiją.

Žalgirio mūšis

Aprašymas: 1410 m. liepos 15 d. Vytauto ir Jogailos vadovaujama Lietuvos ir Lenkijos kariuomenė sumušė Vokiečių ordino kariuomenę. Šis mūšis nulėmė vokiečių ordino galybės galą. Mūšis įvyko dabartinėje Lenkijos teritorijoje, į pietvakarius nuo Olštyno, prie Griunvaldo (lietuviškai „Žaliagiris) kaimelio, tad lietuviai šį mūšį vadina Žalgirio mūšiu, vokiečiai ir kitų vakarų Europos šalių žmonės Tannenbergo mūšiu… Skaityti plačiau »

Nematomos karalystės (1 sezonas)

Aprašymas: Stebėsime gyvūnų gyvenimą, mes persikelsim į miniatiūrinį pasaulį, kur mažos būtybės kovoja už būvį kartu su dideliais ir stipriais faunos atstovais. Matysime, kokius jie mato mus. Unikalus filmavimo spektras leis pagauti menkiausius judesius. Mes pažinsim pasaulį šių mažylių akimis ir pasijusim Juros periodo parko svečiais. Borneo miškai, Afrikos ir Arizonos dykumos, Tokijo bei Rio… Skaityti plačiau »

Didžiosios visatos paslaptys su Morganu Frimanu (2 sezonas)

Aprašymas: Kartu su garsiu aktoriumi „Oskaro“ laureatu Morganu Frimanu keliausime per erdvės ir laiko tunelį, būties esmės paradoksus. Pasitelkę naujausius mokslo pasiekimus autoriai bando ieškoti atsakymo į amžinus žmoniją kankinančius klausimus, minti painiausias mįsles, skverbtis į giliausias žmonijos būties paslaptis. Kaip mes sukurti? Kas buvo visa ko pradžia? Ar tikrai mes vieniši visatoje? Ar yra… Skaityti plačiau »

Pavojingiausias karys (3 sezonas)

Aprašymas: Dokumentinis serialas pasakoja apie istorinius ir šiuolaikinius karius, jų naudojamus ginklus, kad galėtų nustatyti, kuris iš ginklų – pavojingiausias žmonijai. Kiekvieną filmuotos medžiagos epizodą lydi tikri technikos testavimai, o seriale naudojami duomenys, surinkti, kuriant inscenizuotą karių išlikimo mūšį. Kalba: Angliškai 1 serija. Džordžas Vašingtonas prieš Napaleoną Bonapartą