Tag Archives: Filmai apie kalėjimą

Saulės imperija (1987)

Aprašymas: Paremtas J.G. Ballardo autobiografiniu romanu, filmas pasakoja apie berniuką, Jamesą Grahamą, kurio privilegijuotas gyvenimas aristokratų šeimoje baigiasi po Japonų įsiveržimo į Šanchajų 1941-ųjų gruodžio 8 d. Atskirtas nuo savo tėvų, priverstas gyventi gatvėje ir kovoti dėl maisto, jis galiausiai internuojamas japonų karo belaisvių stovykloje britų civiliams šalia karinio aerodromo. Tarp ligų ir maisto trūkumo… Skaityti plačiau »

Šuniškas gyvenimas (2010)

Aprašymas: Nepilnamečių kolonijoje galioja kiek kitokios taisyklės: pakliūvę jaunieji nusikaltėliai iš naujo turi rasti savo vietą ir tai, kad visuomenėje jie turėjo nors kiek daugiau valdžios nereiškia, jog ir čia jie ją gaus. Nors pradžia ir sufleruoja apie tai, kad bus apseita be sukrečiančio įvykio ir ypatingos istorijos apie žiaurų kolonijos gyvenimą, kūrėjai nenuvilia. Iš… Skaityti plačiau »

Gyvulių fabrikas (2000)

Aprašymas: Roną, jauną, niekinamą jaunuolį buvo nutarta nusiųsti i Marijuanos kalėjimą. Be jokios priežasties jį ten perėmė tėviškus jausmus turintis 18-liktmetis veteranas, Earl’as Copan’as, kuris priglaudė Roną po savo sparnu. Šis filmas parodo realų žmonišką bendravimą, Rono vaidmenį Earl’o Copan’o grupuotėje, ir taip pat jo susitarimus su agresyviai nusiteikusiais kaliniais.

Pabėgimo planas (2013)

Aprašymas: Rėjus Breslinas yra geriausias pasaulyje saugumo konstrukcijų specialistas. Jis savo noru patenka į aukščiausio saugumo kalėjimus vien tam, kad surastų klišes, kuriomis pasinaudojęs galėtų pabėgti. Tačiau tai ne vien Rėjaus hobis. Vyras taip elgiasi tam, jog galėtų sukurti kalėjimą, iš kurio pabėgti neįmanoma. Tačiau Rėjaus norai apsiverčia aukštyn kojomis kai kažkas jį apšmeižia ir… Skaityti plačiau »

Stounas (2010)

Aprašymas: Pagaliau tai įvyko. Skirtingų epochų geriausi aktoriai – dviejų “Oskarų” laureatas Robertas De Niro ir du kartus “Oskarui” nominuotas Edwardas Nortonas – susitinka viename įtemptame ir dramatiškame trileryje, kuriame du vyrus skirtingose įstatymo pusėse į pavojingą meilės trikampį įtrauks seksualioji Milla Jovovich. Vienas vyras svajojo apie ramų poilsį, kitas – apie nevaržomą laisvę. Kartą… Skaityti plačiau »

Pranašas (2009)

Aprašymas: 19-metis arabų kilmės prancūzas Malikas patenka į kalėjimą. Ten santykius brutaliai aiškinasi Korsikos mafijos klanas ir arabų grupuotė. Užnugario neturintis kuklus jaunuolis iš karto patenka į valdingo ir įtakingo boso Cezaro rankas. Jam duodama žiauri užduotis – nužudyti gangsteriams nepalankiai liudyti teisme apsisprendusį arabų kalinį. Psichologiškai ir fiziškai terorizuojamas Malikas neturi kitos išeities, nes… Skaityti plačiau »

Grafas Montekristas (2002)

Aprašymas: Uždraustą korespondenciją turėjęs Edmondas paskelbiamas Prancūzijos išdaviku, areštuojamas ir išsiunčiamas į saloje esantį Ifo kalėjimą, kur uždaromas vienutėje. Po daugelio metų, kelis akmenis jo kameros sienoje išverčia greta įkalintas kunigas Farija. Jiedu susidraugauja ir sudaro savotišką sutartį – Edmondas padės kasti tunelį, o Farija išmokys jį kautis špaga, rašyti ir skaityti. Edmondas pradeda galvoti… Skaityti plačiau »

Kalinys (1989)

Aprašymas: Menką nusikaltimą padaręs Frankas Leone yra kietas, bet pavyzdingas kalinys. Jo gyvenimas kalėjime daugiau nei pakenčiamas – vyras gyvena humaniškomis sąlygomis, o kartais savaitgaliais už gerą elgesį net išleidžiamas laisvėn. Deja, Franko nelaisvės dienoms besibaigiant viskas pasikeis – nes jis bus perkeltas į kitą kalinimo įstaigą, kurios vadovas Wardenas Drumgoole‘as – negailestingas sadistas, paversiantis… Skaityti plačiau »