Tag Archives: Filmai apie pinigus

Iš meilės ar dėl pinigų (1993)

Aprašymas: Maiklas Foksas – prabangaus Niujorko viešbučio šveicorius, kuo nuolankiausias visų ponų tarnas, pasirengęs kiekvienam įsiteikti, kad tik pasiektų gyvenimo svajonę – sename apleistame name galėtų įkurti savo paties viešbutį. Visgi likimas pakišo kiaulę – leido įsimylėti savo finansuotojo meilužę. Ir ką gi pasirinkti – meilę ar pinigus?

Bankininkė (1980)

Aprašymas: Filme pasakojama Emos Ekhart, moters iš darbininkų klasės, persekiotos dėl homoseksualumo, istorija. Ji iškyla kaip viena garsiausių trečiojo ir ketvirtojo dešimtmečio finansų genijų. Netrukus kolegos vyrai pradeda planuoti, kaip ją sužlugdyti, o nepavykus jos pergudrauti, griebiasi žmogžudystės.

Sukčius (1999)

Aprašymas: Už klaidas reikia mokėti. Arba… apgaudinėti. Į veiksmą įtraukiantis trileris su Ewan McGregor. Žinomas ir labai gerbiamas bankas pasamdė jauną, perspektyvų specialistą Niką Lisoną. Įžvalgiam ir apsukriam jaunuoliui iš karto patikimos atsakingos pareigos – derybos akcijų rinkoje. Apakintas greitos sėkmės, Nikas padaro kelias grubias klaidas, tačiau nedrįsta prisipažinti vadovybei. Kasdien jis vis giliau klimpsta… Skaityti plačiau »

Apgaulinga aistra (2012)

Aprašymas: Ant žurnalų viršelių besipuikuojantis verslininkas Robertas Milleris (akt. Richard Gere) iš pirmo žvilgsnio yra tikras sėkmės džentelmenas, kurio kišenėse ir banko sąskaitose – milijonai dolerių. Jis laimingas šeimos vyras, turintis nuostabią žmoną ir mielą dukterį bei… charizmatiškas meilužis, kurio glėbyje šildosi jauna gražuolė. Tačiau vieną dieną sėkmė nuo jo nusisuka.

Rizika (2000)

Aprašymas: Setui priklauso pogrindiniai lošimų namai. Jam neblogai sekasi, tačiau jo tėtis teisėjas, vos sužinojęs apie sūnaus “verslą”, liepia tuoj pat viską baigti. Setas paklūsta, tačiau netrukus sutinka vyrukus, siūlančius užsidirbti dar daugiau. Devyniolikmetis tampa brokeriu, telefonu maustančiu naivius žmogelius, ir įsivelia į pavojingą žaidimą, kur pilna pinigų, gražių automobilių ir nešvarių sandėrių, tad nenuostabu,… Skaityti plačiau »

Rizikos riba (2011)

Aprašymas: Šio įtempto trilerio veiksmas vyksta 2008 m. pasaulinės finansinės-ekonominės krizės pradžioje, kuomet investicijų įmonės analitikas Peter Sullivan atskleidžia slaptą informaciją, kuri galėtų lengvai įstumti visą verslo pasaulį į didžiulį pavojų, taip sužlugdant jo kolegų gyvenimus ir karjeras. Piteris Sullivan suvokia, kad per ateinančias 24 valandas sprendimai, kuriuos jis priims, paveiks ne tik kompanijos darbuotojus,… Skaityti plačiau »

Volstryto vilkas (2013)

Aprašymas: Ar kada nors svajojote pasimylėti ant krūvos naujutėlaičių dolerių? Jei niekada neturėjote tokių keistų fantazijų Martinas Skorsezė su deramu įžūlumu parodys žmones, kurie jų turi ir, svarbiausia, gali sau tai leisti, o Leonardas DiCaprio pasistengs suvaidinti taip, kad pasigirstų kabos apie dar vieną Oskaro nominaciją šiam puikiam aktoriui. Volstrytas – vieta Niujorke, kurioje finansų… Skaityti plačiau »

Volstrytas: Pinigai nesnaudžia (2010)

Aprašymas: Bausmę atlikęs Gordonas Gekas užtrenkia už savęs kalėjimo duris ir žengia į 2008-ųjų realybę, kurioje protingi žmonės jau suprato, kad prasideda pasaulinė finansų rinkų griūtis. Vienas iš supratusiųjų yra jaunas, tačiau itin šviesaus proto makleris Džeikobas Mūras. Kartu su milžinišką gyvenimo patirtį turinčiu Gordonu jie abu bandys įtikinti Volstryto bendruomenę atsikvošėti ir pažvelgti į… Skaityti plačiau »

Volstrytas (1987)

Aprašymas: Jaunas biržos makleris Badas Foksas, bet kokia kaina siekdamas sėkmės, laimingų aplinkybių dėka patenka po turtuolio Gordono Geko “sparneliu”. Daug gyvenime pasiekęs Gordonas šiame jaunuolyje mato patį save ir tampa jo globėju bei mokytoju. Vieną pagrindinių gyvenimo taisyklių – kad kiekviena svajonė turi kainą – Gordonas puikiai perteikia Badui. Patekęs į situaciją, reikalaujančią radikalaus… Skaityti plačiau »

Džeris Magvairas (1996)

Aprašymas: Džeris Magvairas buvo tipiškas sporto agentas. Jis, kaip ir kiekvienas agentas, norėjo, kad be ypatingų pastangų, jo klientai gautų didelius kontraktus, o jis – didelius komisinius. Tačiau Džeris pradeda abejoti savo darbo tikslingumu ir prasme… O kai jis pasidalina savo abejonėmis su kitais, netrukus praranda darbą ir visus klientus. Ištikimas liko tik vienas –… Skaityti plačiau »