Tag Archives: Lietuvių filmai

Pistonai: Filmas (2013)

Aprašymas: „Pistonai“ – pagaliau didžiuosiuose ekranuose! Neklauskit, apie ką ši pusantros valandos juodai balta juosta. Tiesiog ateikite pažiūrėti, kaip turi atrodyti tikrai juokingas filmas. Nenusižengiantys savo principui stebinti ir nieko nevynioti į vatą, Pistonai tūkstančiams savo gerbėjų dovanoja juodojo humoro šoko terapiją. Po šio filmo žolės nebereikės.

Nebylys (1985)

Aprašymas: Turinys: XIX amžiaus Lietuvos kaimas. Du kaimynų berniūkščiai – Kazys ir Jonas – nuo vaikystės neperskiriami draugai. Neskuba kurti šeimų ir suaugę. Bet kartą prie šventoriaus Kazys pamato iš kitos parapijos atvykusią Anelę, nutaria vestis. Kadangi nuolatinis piršlys neturėjo laiko, juo apsiima būti Jonas. Nuvyksta pas Anelę, susitaria su jos tėvais, parveža Kaziui pačią.… Skaityti plačiau »

Seklio Kalio nuotykiai (1976)

Aprašymas: Į nedidelį miestelį su slaptu tikslu atvyksta dvi tamsios asmenybės („Blyškusis“ ir „Šlykštusis“). Greičiausiai čia slapstosi buvęs bendrininkas Einaras, pradingęs su visų jų drauge pagrobtomis brangenybėmis. Miestelyje vasara, vaikų atostogos, kai laikas atitenka ne mokyklai, o – Walterio Scotto prisiskaičius – visokioms paslaptingoms grupuotėms, „Baltosios“ ir „Raudonosios“ rožės karams. Gal todėl miestelyje viskas –… Skaityti plačiau »

Raudonmedžio rojus (1981)

Aprašymas: Didelio dėmesio sulaukęs Lietuvos televizijos penkių serijų filmas, pagal rašytojo Vytauto Sirijos Giros to paties pavadinimo romaną. Veiksmas vyksta ikikariniame Kaune. Paprastos šeimos vaikas Karolis Tuleikis sunkiai skinasi kelią į gyvenimą, tampa gydytoju. Skiringai susiklosto jo pažįstamų ir draugų likimai. 1 dalis

Giminės (1-34 serijos)

Aprašymas: Vaidybinis serialas „Giminės”, kurio personažai – tai dvi kartos: Lionginas Šeputis, jo žmona, broliai bei jų vaikai. Sprendžiamos įvairios giminių problemos: žemės atgavimas ir konfliktai dėl jos, reketininkų terorizavimas, meilės pinklės. Pagrindinis dėmesys skiriamas nepriklausomos Lietuvos kaimui, žemės reformai. 1 serija

Sodybų tuštėjimo metas (1976)

Aprašymas: Kaip surasti savo vietą sudėtingų istorinių įvykių verpete? Kokį kelią pasirinkti tragišku tautai okupacijos metu? Kaip išsaugoti orumą, žmoniškumą, meilę? Šie klausimai, jaudinantys Jono Avyžiaus romano personažus, su nauja jėga nuskamba Almanto Grikevičiaus filme.

Valentinas vienas (2013)

Aprašymas: Atvira ir jaudinanti romantinė komedija „Valentinas vienas“ papasakos žiūrovams apie jaunus žmones, meilę, aistrą bei Valentino dienos išvakarėse kunkuliuojančius jausmus. Vienos nakties nuotykio ieškantis vaikinas su ką tik sutikta mergina, buvusi sutuoktinių pora, mėginanti atgaivinti atšalusius santykius, geriausi vaikystės draugai ir naujai iškepta, tačiau bėdų turinti sutuoktinių porelė – visi jie kalbėsis, barsis, mylėsis… Skaityti plačiau »