Pasakos apie Mašenką (1948)

Aprašymas: Tai 1948 metais išleistas sovietinių animacinių filmukų rinkinys vaikams apie mažą mergaitę Mašą ir jos nuotykius.


[Daugiau…]

Baby Hazel Games

Prie jūros (2009)

Aprašymas: Trys šeimos nusprendžia žiemos atostogas praleisti Kanaruose. Saulė, jūra, šiluma ir daug linksmybių… Deja, šios smagios komedijos herojai nė neįtaria, kad jiems neteks ne tik išsimaudyti šiltose bangose, bet ir akies krašteliu pamatyti jūrą.

PiraMMMidė (2011)

Aprašymas: Tai istorija, įkvėpta garsiausios pertvarkos laikų aferos, kai Sergejus Mavrodis įkūrė garsiąją finansų piramidę MMM. Jis sugebėjo apmulkinti milijonus Rusijos ir buvusios Sovietų Sąjungos piliečių ir susikrovė 50 milijonų turtą.

Batalionai prašo ugnies (1-4 serijos)

Aprašymas: Karinis serialas, kurio veiksmas vyksta 1943 metais, sovietų kariams artėjant prie Dnepro.

Kalba: Rusų

1 serija


[Daugiau…]

Vangelija (1-12 serijos)

Aprašymas: Puikus dvasingas filmas “Vangelija” 12 serijų, rusų kalba. Garsioji bulgarų aiškiaregė Vanga pranašavo, kada ir kaip pražus Europos šalys. Vienoje iš savo pranašysčių akloji aiškiaregė kalbėjo apie karą su musulmonų valstybe, kuri panaudos cheminį ginklą. Pasak moters, dėl jo poveikio 2016 metais Europa visai ištuštės. Ar išsipildys jos pranašystės, dar paaiškės. Tuo tarpu pačios Vangos gyvenimas buvo toks pat paslaptingas, kaip ir jos pranašystės. Ji gimė 1911 metais, mirė 1996 sulaukusi 85 metų. Jos talentas – tikras fenomenas, o kartu ir mįslė, kurios negali įminti nei mokslininkai, nei garsios būrėjos artimieji.

Kalba: Rusų

1 serija


[Daugiau…]

Titnagas (2007)

Aprašymas: Antonas vyksta į sostinę paskui mylimą merginą. Ji atstumia jį, tačiau jis nelinkęs nusileisti. Jam tenka pritapti svetimam mieste, dėl savo tikslo jis pasiryžęs bet kam. Jo taisyklės kitokios. Jis – “Titnagas”.

Chotabyčius (2006)

Aprašymas: Gena – gabus programuotojas, tačiau jo siela nerimsta ir ilgisi nuotykių. Todėl jis nevengia pasipelnyti įsilaužinėdamas į informacines sistemas. Vieną gražią dieną Gena prisižaidžia ir juo susidomi mafija ir, savaime aišku, spec. tarnybos. Vaikinui ima svilti padai: slapstytis nuo dviejų galingiausių jėgų – ne juokai. Dabar jaunąjį hakerį išgelbėti gali tik stebuklas… Lyg iš niekur išdygsta senis Chotabyčius. Tačiau Gena nežinojo, kad jo džinas dar didesnis nevykėlis nei jis.

Šerlokas Holmsas ir daktaras Vatsonas (visos serijos)

Šerlokas Holmsas ir daktaras Vatsonas – daugybė šio serialo gerbėjų visame pasaulyje vienu balsu tvirtina, kad nei pačių britų, nei amerikiečių sukurti filmai (o jų yra daugiau nei du šimtai) nesulaukė tokio populiarumo ir visuotinės žiūrovų meilės kaip gūdžiu sovietmečiu „Lenfilm“ pagal originalų Julijaus Dunskio, Valerijaus Frido ir Vladimiro Valuckio scenarijų sukurtas detektyvinis ciklas, kurį sudaro aštuoni filmai: „Pažintis“, „Kruvinas užrašas“, „Šantažo karalius“, „Mirtina dvikova“, „Tigro medžioklė“, „Baskervilių šuo“, „Agros lobiai“, „Dvidešimtas amžius prasideda“.

Pažintis (1979). (rus. Знакомство). Pirmajame ciklo filme daktaras Vatsonas susipažįsta su savo kaimynu žymiuoju sekliu. Iš pradžių jųdviejų santykiai klostosi nevykusiai – kad ir ką svarstytų šiedu vyrai, jų nuomonės skiriasi. Beveik visi jų pokalbiai baigiasi konfliktais ir tik nepriekaištingas išsiauklėjimas neleidžia džentelmenams įžeidinėti vienas kito. Holmso pažiūros ir įpročiai glumina Vatsoną, bet jis iš karto pastebi skvarbų savo kaimyno protą ir domėjimąsi kriminalinėmis mįslėmis. Atidžiai stebėdamas keistuolį Holmsą, Vatsonas padaro siaubingą išvadą: „Holmsas – nusikaltimų pasaulio smegenys“.


[Daugiau…]

Velniūkštis (1981)

Aprašymas: (rus. Чертёнок). Nuošaliame miške, apleistoje trobelėje gyvena mažas velniūkštis, vardu Buka. Jis nori užaugti ir tapti dideliu velniu, kad galėtų užsiimti ne mažom niekšybėm, o didelėm…

Saulės nualinti 2: Pasipriešinimas (2010)

Aprašymas: Pirmas dilogijos filmas “Saulės nualinti: pasipriešinimas” aprašo įvykius, nutikusius Kotovui per pirmus dvejus karo metus. Pagal oficialius dokumentus jis buvo laikomas sušaudytu, bet per stebuklą išgyveno ir buvo pasiųstas į karą kaip eilinis baudžiamojo būrio karys. Kariavo kaip visi – purve, šaltyje ir alkyje, nežvelgdami į ateitį toliau, nei vieną dieną, kurią irgi reikėjo mokėti išgyventi. Išgyventi ir pergyventi pragare, kuriuo buvo priekinės karo linijos. Jį išgelbėjo tikėjimas. Tikėjimas savo šalimi, tikėjimas Dievu ir jo dukters Nadios tikėjimas tuo, kad tėvas gyvas. 1943m. Arsentjevas gauna asmeninį Stalino įsakymą surasti Kotovą. Tyrimo metu iš karininko “Smeršo” jis sužino apie įvykius Kotovo gyvenime per pirmus karo metus. Pagaliau Arsentjevas išsiaiškina, kur dabar turi būti Kotovas – prieš pat baisiąją vokiečių Citadelę, kur, anot karių, tvyro tikras pragaras.

Baby Hazel Games

Puslapis 1 iš 1212345678910...Paskutinis »