Operacija “Y” ir kiti Šuriko nuotykiai (1965)

By | 2012/10/23

Aprašymas: (rus. Операция Ы и другие приключения Шурика). Šurikas, o ypač jo „kolegos“ – Vicinas, Morgunovas ir Nikulinas – tapo tarybinio folkloro personažais, keliaujančiais iš vieno anekdoto į kitą. Aktorių pavardės buvo sutapatintos su jų personažais. Filmą sudaro trys komiškos novelės, kurias vienija legendinis studentas Šurikas. Pirmojoje jam tenka sunki užduotis – perauklėti statybose bausmę atliekantį chuliganą. „Nusikaltėlis“ be jokios abejonės yra tikrasis padėties šeimininkas – kol Šurikas dirba, jis miega, kai Šurikas geria kefyrą, jis valgo pietus iš trijų patiekalų, kuriuos jam atvežė milicijos darbuotojai. Nėra ko stebėtis, kad Šuriką suima pavydas. Antrojoje novelėje herojus ruošiasi egzaminui su nepažįstama studente, kuri yra šventai įsitikinusi, kad mokosi su drauge – mat per visą dieną taip ir nepakelia galvos nuo konspekto. Trečioji novelė apie bazę, iš kurios viskas pavogta, o nuo revizijos ją gali išgelbėti tik dar viena vagystė, tiksliau – jos imitacija. Tačiau šaunioji trijulė gimusi tam, kad sugadintų visus genialiausius planus ir sužlugdytų operaciją “Y”.

Norėdami žiūrėti filmus neribotai, siųskite sms: FOC nr. 1679, kaina 0.2 EUR.
Tapę nariu 7 dienas visus filmus galėsite žiūrėti be jokių apribojimų.
Užsisakę narystę, prisijunkite suvesdami savo tel. numerį, bei kodą, kurį gausite sms žinute. Gyvenantiems užsienyje spausti čia.

Telefonas:
Kodas:
 


Paslaugos įkainiai ir atsiskaitymas:
VIP narystė (prenumerata) yra mokama. Norėdami tapti nariu siųskite sms su tekstu: FOC nr. 1679, kaina 0.2 EUR. Prenumeratos mokestis nuskaičiuojamas automatiškai, kas 7 dienas. Prenumeratos kaina 0.5 EUR už 7 dienas
Paslaugos prenumeratos nutraukimas:
Vartotojas paslaugos narystę (prenumeratą) gali nutraukti bet kuriuo metu išsiųsdamas SMS žinutę numeriu 1679 su raktažodžiu UFOC. Prenumeratos nutraukimo kaina 0.09 EUR.
Visas savo paslaugas galite valdyti http://savitarna.vero.lt. Kokybės telefonas 865841777
arba

4 thoughts on “Operacija “Y” ir kiti Šuriko nuotykiai (1965)

 1. surikas

  Fantastiskas ir neuzmirstamas filmas, super klasika.

 2. Kestutis Pliska

  Filmas senas bet neuzmirstamas

 3. jurijus

  galiu ziureti ir ziureti niekada neatsibos

 4. vygintas

  man 40m ir dar tikiuosi ziuret 40m

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *