Likimo ironija arba po pirties! (1975)

By | 2015/12/30

Aprašymas: (rus. Ирония судьбы, или С легким паром!). Maskvoje ir Leningrade, Statybininkų gatvėse gyvena du vieniši žmonės – gydytojas ir mokytoja. Naujųjų metų išvakarėse gerai prisivaišinęs su draugais gydytojas atsiduria Leningrade. Jis šventai įsitikinęs, kad yra savo bute. Tačiau mokytoja Nadia mano, kad įžūlus girtas įsibrovėlis tik apsimetinėja… Filmas – tradicija, kurios laikomasi kiekvieną gruodį arba sausio mėnesį. Juostą įvairūs televizijos kanalai transliuoja arba prieš, arba po Naujųjų.

1 dalis

Norėdami žiūrėti filmus neribotai, siųskite sms: FOC nr. 1679, kaina 0.2 EUR.
Tapę nariu 7 dienas visus filmus galėsite žiūrėti be jokių apribojimų.
Užsisakę narystę, prisijunkite suvesdami savo tel. numerį, bei kodą, kurį gausite sms žinute. Gyvenantiems užsienyje spausti čia.

Telefonas:
Kodas:
 


Paslaugos įkainiai ir atsiskaitymas:
VIP narystė (prenumerata) yra mokama. Norėdami tapti nariu siųskite sms su tekstu: FOC nr. 1679, kaina 0.2 EUR. Prenumeratos mokestis nuskaičiuojamas automatiškai, kas 7 dienas. Prenumeratos kaina 0.5 EUR už 7 dienas
Paslaugos prenumeratos nutraukimas:
Vartotojas paslaugos narystę (prenumeratą) gali nutraukti bet kuriuo metu išsiųsdamas SMS žinutę numeriu 1679 su raktažodžiu UFOC. Prenumeratos nutraukimo kaina 0.09 EUR.
Visas savo paslaugas galite valdyti http://savitarna.vero.lt. Kokybės telefonas 865841777
2 dalis

8 thoughts on “Likimo ironija arba po pirties! (1975)

 1. baxuriux

  Tai filmas tapęs jau klasika. Puiki romantinė situacijų komedija, niekada nenusibostanti, kurią galima žiūrėti nors šimtą kartų. Tai yra vienas iš geriausių pavyzdžių filmų kurėjams, kaip reikia kurti filmus.

 2. Vidas

  Sis filmas atskleidzia musu gerasias puses,lyg nuplauna nuo kasdienybes dulkiu.Ar pries 30 metu ar katik paziurejai,yra visada kas aktualu.Antra dalis daugiau holivudine’nors tasa yra.

 3. ZANETA

  Ziureti galeciau begales kartu… :)

 4. Darija

  Gera komedija visiem siulau , nepasigailesite ;D

 5. Auksė

  Kodėl nerodo lietuviškų subtitrų?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *